Strategia Google jest prosta. Chce dostarczyć klientom gotową odpowiedź na ich problem zanim jeszcze zadadzą pytanie do wyszukiwarki. W ciągu ostatnich 2-ch lat ofiarą giganta padły strony z repertuarami kin i porównywarki lotów. Następne na celowniku są porównywarki cen oraz serwisy katalogowe takie jak PKT.pl, PanoramaFirm.pl, czy Fachowcy.pl. Google chce od razu w wynikach wyszukiwania wyświetlić porównanie cen i jakości usług, których szuka klient. Już teraz wpisując w wyszukiwarkę "repertuar kin Warszawa" na pierwszym miejscu pokazują się wyniki bezpośrednio z systemu repertuarów Google, a dopiero później strony z repertuarami.

repertuar kin warszawa

Oczywiście Google robi wszystko w białych rękawiczkach bo wie, że obecnie wszyscy ci pośrednicy generują dla niego istotne przychody wykupując reklamy w wyszukiwarce. Znając strategię Google już ponad rok temu zdecydowaliśmy się na przemodelowanie naszego biznesu i dostosowanie go do strategii Google. Katalog www.fachowcy.pl oczywiście nadal działa ale systematycznie dla naszych klientów budujemy ich indywidualną obecność w sieci - czyli stronę Internetową w ich własnej domenie dostosowaną do wszystkich rodzajów urządzeń mobilnych, zintegrowaną ze wszystkimi istotnymi serwisami społecznościowymi, a co najważniejsze zgodną z wymogami Google w 100%. Google cały czas te wymogi zmienia. Dlatego strony naszych klientów tworzone są na naszej autorskiej platformie, która jest cały czas rozwijana w taki sposób, żeby nadążać za zmianami Google i jak tylko się coś zmieni to "jednym kliknięciem" dostosować wszystkie strony www naszych klientów do nowych zasad.

Dodatkowo firmom będącym na naszej platformie oferujemy wszystkie kanały kontaktu z klientem - telefon, e-mail oraz LiveChat (rozmowa na żywo z pracownikiem prosto ze strony internetowej). Jednym słowem, w modelu abonamentowym, oferujemy im wszystko co związane z obecnością firmy w sieci. Normalnie duże firmy zatrudniają obecnie całe działy, które zajmują się ich obecnością w sieci lub outsorcują ten obszar do zewnętrznych agencji. W tych działach pracują programiści, graficy, ludzie od mediów społecznościowych, specjaliści od marketingu w sieci, pozycjonowania, architekci danych. To kosztuje dużą firmę od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie. My stworzyliśmy ofertę dla małych i średnich firm gdzie za 248 zł miesięcznie - dostarczamy im te wszystkie kompetencje - jesteśmy dla nich działem internetowym. Dzięki własnym narzędziom i wysokiej standaryzacji jesteśmy w stanie dostarczyć usługi najwyższej jakości w najlepszych cenach na rynku.

Wiele małych firm myśli, że jak zbudują stronę Internetową to są obecne w Internecie. Płacą więc kilka lub kilkanaście tysięcy złotych za zbudowanie strony. Trwa to zazwyczaj kilka miesięcy i kosztuje dużo zaangażowania ze strony zamawiającego. Na koniec firma wydając spore pieniądze ląduje tylko ze stroną, która zazwyczaj w ciągu roku do dwóch wymaga już odświeżenia. Dynamika zmian w Internecie jest bardzo duża. Google zmienia swoje algorytmy w zasadzie co kilka tygodni i ktoś musi cały czas pilnować, żeby strona naszej firmy była dostosowana do tych zmian. Tak samo zmienia się estetyka stron - pojawiają się nowe możliwości w zakresie prezentacji treści oraz nowe urządzenia, do których należy przystosować naszą stronę. To wszystko wymaga bieżącej obsługi. Dzięki nam firma wie ile za taką obsługę zapłaci z góry - to jest przewaga usługi w modelu abonamentowym.

Oczywiście jako firma możemy na bieżąco współpracować z agencją Interaktywną, która stworzyła nam stronę i oni pewnie będą chętnie wprowadzali zmiany, o które ich poprosimy ale z pewnością nie zrobią tego za kilkaset złotych miesięczne tylko raczej za kilka lub kilkanaście tysiecy. Dzięki naszej usłudze firma nie musi się martwić o żaden aspekt swojej obecności w Internecie - zarówno od strony technicznej jak i marketingowej - zawsze jej strona jest zgodna z najnowszymi trendami w stylistyce i architekturze danych oraz ze wszelkimi wymaganiami technicznymi. Dla naszych klientów liczą się wymierne efekty - czyli liczba zleceń, które pozyskali dzięki profesjonalnej obecności w sieci. Dlatego aby ich utrzymać śledzimy najnowsze tredny i wdrażamy zaawansowane rozwiązania, dzięki którym nasi Klienci dystansują swoją konkurencję.

Sprzedaż naszych pakietów rośnie z miesiąca na miesiąc, co utwierdza nas w przekonaniu o słuszności wybranego kierunku. W pewnym sensie postawiliśmy rynek na głowie bo do tej pory mniejsze firmy nie zajmowały się w sposób ciągły swoją obecnością w Internecie - wydawało im się, że jak mają stronę www i profil na Facebook to już wszystko. My pokazujemy, że obecność firmy w Internecie to proces ciągły i można to robić w ramach usługi abonamentowej. Google zabija pośredników, a my zabijamy agencje Interaktywne, które oczywiście są w stanie dostarczyć usługi w takim zakresie w jakim dostarczają je Fachowcy.pl Ventures S.A. ale z pewnością nie za taką cenę.

Zapraszam na firma.fachowcy.pl