Metodologia Sustainable Business™

Metodologia Sustainable Business™ to zbiór zasad i procedur oraz pełen opis procesu, który umożliwia sprawną i kompleksową analizę firmy w zakresie kluczowych obszarów prowadzenia biznesu. 

To także zestaw narzędzi, które pomagają zbudować i prowadzić stabilny i przewidywalny biznes.

Kluczowe narzędzia

Moduły & struktury

Dzięki narzędziom do tworzenia struktury strony internetowej w łatwy sposób można zbudować jej koncepcję. Wszystko robione jest za pomocą gotowych modułów, których kolejność wynika wprost ze wcześniejszych etapów analizy biznesu. 

Procesy komunikacji

Wykorzystując gotowe elementy budowy algorytmów można w łatwy sposób zaprojektować całość procesu komunikacji marketingowo-sprzedażowej z klientem. Elastyczność tego narzędzia daje możliwość użycia go dla dowolnego kanału komunikacji.

Kontrola & monitoring

Chcesz wiedzieć co jest ważne, a czego brakuje w Twoim biznesie? Chcesz w łatwy sposób ustalić priorytety, przypisać zasoby i ustalić czas potrzebny do osiągnięcia zakładanych celów? Chcesz monitorować postęp i efekty swoich działań? Te narzędzia rozwiążą wszelkie problemy w tym zakresie!

Możliwości wykorzystania metodologii Sustainable Business™

Usługi doradcze

Metodologia SBM ™ została stworzona na potrzeby świadczenia indywidualnych usług doradczych. Pomaga ona znacząco skrócić proces analizy biznesu i daje gwarancję, że żaden z istotnych elementów nie zostanie pominięty.

Warsztaty biznesowe

Idealną przestrzenią do wykorzystania metodologii SBM ™ są również warsztaty biznesowe dla przedsiębiorców. Przy grupach do 10 osób możliwe jest przejście całego procesu analizy i wnioskowania w ciągu 2-ch dni roboczych (2 x 5 godzin).  

Dlaczego metodologia

Szybkość

Szybkość

Metodologia to przemyślany zbiór zasad i procedur, który pozwala zaoszczędzić czas podczas analizy biznesu. To także zestaw narzędzi, dzięki którym szybko zapanujesz nad jego najbardziej istotnymi obszarami.

Łatwość

Łatwość

Przez całość procesu analizy i wnioskowania metodologia prowadzi krok po kroku. Jedne elementy łączą się z elementami z kolejnych etapów, w taki sposób, żeby przez każdy z nich przejść jak najprościej. 

Mierzalność

Mierzalność

Narzędzia dostarczane w ramach metodologii pozwalają w sposób wystandaryzowany mierzyć efekty naszych działań biznesowych. Metodologia to system, a system to zbiór parametrów. Dzięki temu wszystko daje się w łatwy sposób zmierzyć.

Zapisz się na webinar i dowiedz się więcej

Dla przedsiębiorców

Jeżeli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług doradczych lub uczestnictwem w warsztatach z wyorzystaniem metodologii Sustainable Business ™ i chciabyś dowiedzieć się więcej - zapisz się na webinar!

Webinar dla przedsiębiorców

Dla trenerów

Aby móc świadczyć usługi doradcze, a także organizować warsztaty biznesowe z wykorzystaniem metodologii Sustainable Business ™ należy odbyć cykl szkoleń, zdać egzamin i uzyskać certyfikat doradcy SBM ™.

Webinar dla trenerów

Zapraszam do kontaktu

Piotr Surmacki
Piotr Surmacki

+48 (22) 247 80 03

Piotr Surmacki

piotr@surmacki.com

Piotr Surmacki

Porozmawiaj na czat!

Biuro PL

NextField Investments Ltd.
ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa
Strona www >

Biuro CY

NextField Investments Ltd.
Maria House, Avlonos Street 1
1075 Nicosia Cyprus


tel.: +357 220 30 242

Social Media

Zostaw swój numer. Oddzwonię w dogodnym terminie.

Imię i nazwisko/Nazwa firmy
Telefon
Preferowane godziny kontaktu (GMT+1)
Zgoda